Jakie jest zastosowanie mobilnych ścian działowych?

Bez wątpienia każda przestrzeń ma swoje możliwości oraz ograniczenia. Niezwykle często zdarza się, że reorganizacja wnętrza jest wymagana. W tym przypadku wspaniałym wyjściem są mobilne ścianki działowe.

Mobilne ścianki i ich zastosowanie

Ściany modułowe to system kilku elementów które są zawieszone na specjalnych prowadnicach które są przymocowane do sufitu. Zapewnia to łatwość użycia i tworzenia przestrzeni obok. Ściany mobilne są też w posiadaniu takich parametrów, jak dźwiękoszczelność, co pozwala nie tylko oddzielić pomieszczenia, ale i też zapewniają intymność. System ścian przesuwnych może być dostosowany do wymagań danego mieszkania oraz wymagań klienta, co sprawia,systemy ścian przesuwnych dają dużo możliwości.

Ściany mobilne – w małych mieszkaniach?

Domy mają podział ich przestrzeni który wynika z projekt architektonicznego|projektu jaki został zrealizowany na etapie projektu. Ściana akustyczna mobilne daje dodatkowe możliwości na organizację domu. Ich zastosowanie daje ogromnie możliwości nie tylko w otwartych pomieszczeniach, ale przede wszystkim pozwala na innowacyjny podział pomieszczeń małych mieszkań poprzez zwiększenie ich funkcjonalności.

Jeżeli wykorzystasz ruchome ścianki działowe w mieszkaniu o małej powierzchni możemy śmiało wyznaczać dodatkowe pomieszczenia nadając im konkretne zadania. Mobilne systemy będą w stanie utworzyć miejsce do pracy, domowe biuro, dodatkową sypialnię, czy pokoik gościnny. Ściany modułowe jesteśmy w stanie też wykorzystać aby stworzyć garderobę lub użyć ich jako przesuwne drzwi. Z całą pewnością taki system będzie mógł oddzielić także kuchnię od reszty mieszkania. Opcji jest dużo.

Posted in Dom