new-icon

Najnowsze artykuły

latest-article
Fotowoltaika
Jak przeprowadzić skuteczną rekrutację pracownika?
date-icon
21 września, 2023

Efektywna rekrutacja pracowników to proces wymagający przemyślanych działań – od zdefiniowania potrzeb firmy, przez przygotowanie atrakcyjnego ogłoszenia i dotarcie do odpowiednich kandydatów, aż po rzetelną selekcję podczas rozmów rekrutacyjnych i wdrożenie nowego pracownika.

latest-article
Biznes
Google Ads dla e-commerce - jak je zoptymalizować?
date-icon
21 września, 2023

Kampanie Google Ads dla e-commerce wymagają ciągłej optymalizacji - doboru trafnych słów kluczowych, targetowania reklam, analizy danych i testów. Kluczowe jest też zadbanie o szybkość i responsywność strony oraz integracja z innymi kanałami marketingowymi.

latest-article
Biznes
Pompa ciepła - rodzaje, zastosowanie, koszty montażu.
date-icon
21 września, 2023

Pompa ciepła to nowoczesny i ekologiczny sposób na ogrzewanie domu. Poznaj rodzaje pomp ciepła, ich zastosowania, koszty zakupu i montażu oraz oszczędności w eksploatacji. Dowiedz się jak dobrać pompę do domu i jak zintegrować z instalacją.

latest-article
Dom
Panele fotowoltaiczne dla domu - jak dobrać optymalną moc?
date-icon
21 września, 2023

Poznaj kluczowe zasady doboru i montażu paneli fotowoltaicznych dla domu jednorodzinnego - jaką wybrać moc i typ paneli PV, ile kosztuje inwestycja oraz jak ją zamontować i konserwować. Dowiedz się też o magazynowaniu energii z PV i przepisach dotyczących mikroinstalacji fotowoltaicznych.

latest-article
Fotowoltaika
Audyt energetyczny budynku - kiedy warto go wykonać?
date-icon
21 września, 2023

Audyt energetyczny budynku to niezbędne narzędzie do oceny efektywności energetycznej i poprawy izolacyjności termicznej obiektu. Pozwala zdiagnozować faktyczne zużycie energii i wskazać opłacalne działania modernizacyjne.